Fimak Asansör San. Tic. A.Ş.

  • OFİS TELEFON
    0212 641 01 01
  • SANTRAL TELEFON
    0850 265 34 58
asansör tamiri
asansör tamiri

Fimak Asansör San. Tic. A.Ş.

Asansörler teknolojik gelişmenin insan hayatına kattığı konforlardan biridir. İnsanların iş hayatında geçirdiği zamanların uzunluğu ve yoruculuğu insanları tekniğin sunduğu kolaylıklardan faydalanmaya yöneltmiştir. Gündelik hayat içindeki sürekli koşturmaca ve bir yerlere yetişebilme derdi insanları zamandan tasarruf edebilecekleri teknolojileri bulmaya teşvik etmiştir. Asansörler insanların hayatını kolaylaştırmak için bulunun en kullanışlı teknolojilerin başında gelir. Çok katlı apartmanlar ve iş yerlerinde asansörle inip çıkmak büyük zaman tasarrufu ve kolaylık sağlar. Bunun yanında artık iş hayatının büyük kısmının bir araya toplandığı çok katlı plazalarda asansör hizmetleri olmazsa olmaz bir zorunluluktur. Bu çok katlı yapılarda birden fazla asansör kullanılarak insan trafiği daha düzenli ve akışkan bir hale getirilir.

Fimak Asansör, İstanbul genelinde her tür asansör hizmeti veren yetkin ve güvenilir bir asansör firmasıdır. Firma olarak verdiğimiz asansör hizmetlerinde ilgili kurumlar tarafından yayınlanmış olan asansör yönetmeliklerine ve Türk Standartları Enstitüsü'nün standartlarına özel olarak önem veriyor ve hiçbir şekilde insan güvenliği açısından bunlardan taviz vermiyoruz. Fimak Asansör olarak deneyimli ve uzman kadromuz, kullandığımız gelişmiş ve teknik alt yapımız ve sürekli standart üstünü yakalamaya dönük hizmet motivasyonumuzla İstanbul halkına hizmet vermeye devam ediyoruz. Her tür yük ve yolcu taşıma asansöründe öncelikli olarak can ve mal güvenliğinin sağlanmasını esas alıyor, işimizin her bir aşamasını tesadüflere ve risklere yer bırakmayacak ölçüde titizlikle gözden geçirerek uygulamaya geçiriyoruz.

Fimak Asansör olarak verdiğimiz asansör kurulum, montaj, bakım, onarım ve servis hizmetlerinde güvenliği, kaliteyi ve dürüstlüğü misyon ediniyoruz. Fimak Asansör olarak gelenekten geleceğe yürüme prensibiyle geçmişten aldığımız deneyimleri geleceğin teknolojisiyle birleştirerek asansör sektöründe önemli ve kalıcı bir yer edinme vizyonuyla hareket ediyoruz. Firmamız Fimak Asansör verdiği hizmetlerde uzmanlığa, kaliteye ve müşteri memnuniyetine özel önem vermektedir. Bu yüzden aldığımız her işin öncelikle gerekli teknik analizlerini yapıyor, yapılan işi prosedürlere göre yaparak güvenlik kaygılarını ortadan kaldırıyoruz. Fimak Asansör, İstanbul genelinde fiyat performans güvencesi ve hizmette süreklilik anlayışıyla siz değerli müşterilerinin hizmetindedir.

1990
Çalışma hayatına başlangıç

İlk olarak İstanbul Fatih ilçesinde, elektrik sektöründe ticaret hayatına başladık.

1997
Sektöre giriş

Asansör sektörüne fiilen giriş yaptık ve sektörel anlamda 1997 yılı başlangıç yılımız oldu.

2017
Şirketleşme

2017 yılında şirketleşme yoluna giderek, Fimak Asansör A.Ş. olarak faaliyetlerimize devam ettik ve sektöre bu ünvanla devam etmekteyiz.

2019
Kurumsallaşma

Tüm asansör projelerinde kurumsal yapıda hareket ederek AB, CE ve TSE standartlarında çalışmalar yaptık, yapmaya devam ediyoruz.

2022
Çalışma hayatına devam

Şu an halihazırda binlerce referansımızla, asansör sektöründe tamir, bakım, servis, montaj ve revizyon işleri yapmaya devam etmekteyiz.

whatsapp