Asansör Fiyatları

Asansör fiyatları araşıtırıken nelere dikkat ederiz veya nelere dikkat etmeliyiz ? Kaliteli mi olması ? Ucuz  mu olması ? Yoksa hem kaliteli hem ucuz olması mı ? Kafamızda ki hangi soruya cevap arıyoruz ? 

Baştan söyleyelim, bir asansör hem kaliteli, hem ucuz olamaz, zira bu son derece eşyanın tabiatına ters bir durum. Zaten atalarımızın dediği gibi de; "Ucuz etin yahnisi yavan olur." Eğer kaliteli bir asansöre sahip olmak istiyorsanız paraya kıyacaksınız. Eskilerin tabiri ile Hacı Murat'ta araba Mercedes'te araba, aradaki fark ise tamamen tercih ile alakalı. Aslında yaptığımız 1-2 benzetmenin asıl amacı ve söylemek istediğimiz konunun aslı şu ; "Kaliteli bir yaşam istiyorsanız, kalitenin bedelini ödemelisiniz."

Fimak Asansör ailesi olarak acizane tavsiyemiz, asla kaliteden şaşmayın.

Asansör fiyatları konusuna ise tekrar dönersek, biz asla planı, projeyi görmeden hiç bir asansör için kaba taslak fiyat veremeyiz. Unutmayınız ki; bizler asansör sektörüne tabiri caizse ömrümüzü verdik, o yüzden bize güvenin ve sizlerin rahatı için en kaliteli asansörü sunacağımızı biliniz. Sunacağımız asansöründe olabilecek en uygun fiyattaki asansör olacağını bilmenizi isteriz.

"Sizler mutlu iseniz, bizler de mutluyuz."

"Fimak Asansör Tamiri ve Hizmetleri | 0532 287 68 94"

+