İstanbul Asansör Servisi

İstanbul Asansör Servisi
20 Haziran 2020

Asansörler insan ve yük taşımacılığında kullanılan zaman ve iş gücü kaybını ciddi oranda azaltan taşıma aracıdır. İlk olarak 19.yy başında kullanılmaya başlanılan asansörler daha sonra geliştirilip daha güvenli hale getirildiğinde 19.yy ortalarında insan taşımacılığı alanında da kullanılmaya başlanmıştır.

Gelişen teknoloji ile asansör üretiminin daha kolay olması ile son 30 yıl içerisinde yapılan yapıların büyük çoğunluğunda asansör bulunmaktadır. Son yıllarda ortalama şehirlerimize göre çok daha hızlı gelişen ve A.V.M., hastane, üniversite, sanayi amaçlı fabrikalar, iş merkezleri ve konutlar gibi daha modern binaların oluşmaya başladığı İstanbul’da ise ciddi oranda asansör kullanımı yaygınlaşmıştır. Asansörlerin insan asansörü, engelli asansörü, yük asansörü, sedye asansörü, panoramik asansörü, araç asansörü ve yemek asansörleri gibi çeşitleri bulunmaktadır. Günümüzde yaygın olarak insan taşımada kullanılan asansörlerin dışında, depolarda kat sistemi, şehir içi otopark alanlarının yetersizliğinden dolayı asansörlü katlı otoparklarda da yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır. Üretilen tüm asansörlerin kalite standartları çerçevesinde üretilmiş olması, montajının ve bakım onarımlarının da aynı kalite standardın da yapılması gerekmektedir. Ülkemizde maalesef periyodik asansör bakımları pek dikkate alınmamaktadır. Birçok kaza örneklerine tanık olduğumuz halde kullanmış olduğumuz asansörlerin montajından sonra maalesef gerekli bakımlarına özen gösterilmemektedir.

İstanbul asansör servisi olarak firmamız CE ve TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi'ne sahip ve alanında uzman kadromuz ile siz değerli hem şehirlilerimize hizmet vermekteyiz. Asansörlerin gerekli kontrol ve bakımların yapılmadığında insan hayatında tehlikeli sonuçlar doğurabileceğinin bilincinde olarak gerekli teçhizat ve donanımlarla asansörlerinizin montajından, periyodik bakımlarına, yedek parça ve acil durum desteklerine kadar profesyonel kaliteli hizmet veren firmamızda siz değerli müşterilerimizin can güvenliğini sağlamak firmamızın temel prensibi olmuştur. İstanbul asansör servisi olarak, asansörlerinizin montajı ve bakımlarını sizlerin gözetiminde bilgi paylaşımında bulunarak yapıyor, asansörün değişmesi gereken parçalarından, makine dairesini, halatlarını, kabin içindeki kontrol paneline kadar tüm detaylarını kontrol ederek değiştirilmesi ya da onarılması gereken noktaları siz müşterilerimize servis formunda bilgi olarak paylaşıyoruz. Unutmayınız ki, İstanbul asansör servisi olarak sizlerin can ve mal güvenliği bizim için önemlidir ve bunu size verdiğimiz asansör servis hizmetli ile tam olarak sağlamaya çalışmaktayız.

"Fimak Asansör Tamiri ve Hizmetleri | 0532 287 68 94"

+