İstanbul Asansör Firmaları

İstanbul bilindiği üzere nüfusu 25-30 milyona ulaşan metropol bir kenttir. Ve irili ufaklı yüzbinlerce konut, işyerine ev sahipliği yapmaktadır. Son dönemlerde katlı binaların artış gösterdiği ülkemizde asansörler artık olmazsa olmazlarımız arasına girmiştir. Zira artık asansörler olmadan nerede ise günlük hayatımızı idame ettiremeyecek bir duruma gelmiş bulunmaktayız. Tabi bu durumun da gereksinim anlamında bir takım sonuçları ortaya çıkmış ve artık İstanbul'da neredeyse hemen hemen her ilçesinde onlarca asansör firmasının çıkmasına sebebiyet vermiştir. Bunlardan bazıları sertifikalı yetkin bir kuruluş olmakla birlikte bazıları da ise maalesef korsan olarak niteleyeceğimiz merdiven altı firma olarak faaliyet göstermektedirler.

Fimak Asansör Tic. A.Ş. olarak kurulduğumuz ilk günden bu zamana kadar, kanuni prosedür ve yönetmelikler çerçevesinde hareket ederek çalışmalarımıza yön verdik. Gerek hizmet yerlilik belgesi, gerek asansör sertifikaları, gerekse de kanuni olarak zorunlu olarak bulundurulması gereken belgeleri bünyemizde bulundurarak hizmet verdik ve vermeye de devam etmekteyiz. İşlerimizde ki bu ciddiyet zaten bizleri İstanbul asansör firmaları içerisinde saygın bir yere getirdi. Bu durumun oluşmasında, Fimak Asansör olarak üstlenmiş olduğumuz sorumluluğun bilincinde olarak, ilk günden bugüne kadar aynı sorumluluk ve ciddiyetle çalışmamız yatmaktadır. Bu çalışmanın meyvesi olarakta ortaya artık binlere varan birbirinden değerli ve seçkin asansör referans ailemiz çıktı. Çünkü bizler, sizlerle varız ve sizlerle var olmaya devam edeceğiz.

İstanbul asansör, istanbul asansör firmaları gibi ibarelerle Google arama motorunda arama yapıp ilk sayfada çıkan sonuçlarla firma seçmek yerine, karşınıza çıkan firmalar içerisinde kanuni belge ve sertifikalara sahip firmalarla çalışmanızı her zaman öneririz. Zira bilinmelidir ki son pişmanlık fayda etmez. Siz de asansör işlerinizde pişmanlık duymak istemiyorsanız, çok iyi araştırın ve bir kere karar verin.

"Fimak Asansör Tamiri ve Hizmetleri | 0532 287 68 94"

+